Bets10

Bets10Bets10 sitesine üyelik hesabı açmak istiyorsunuz fakat nasıl açacağınızı bilmiyorsunuz işte tam bu noktada sitemizdeki dokümanları takip ederek kendinize bets10 üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Öncelikli olarak siteye erişmek için sitemizde bulunan bets10 logolarına tıklayarak siteye çok kolay ve takılmadan erişim yapma imkanınız bulunmaktadır. Siteye eriştikten sonra üye ol butonuna basarak üyelik işlemlerinizi başlata bilirsiniz. Siteye üye olurken sizden her hangi bir şekilde ücret veya üyelik evrakı istememektedir.
                Bets10 üyelik hesabınızı açtıktan sonra para yatırmak istiyorsunuz fakat para yatırdığınız zaman ne kadar bonus vereceğini bilmiyorsunuz şimdi sizlere bets10 üyelik bonusu hakkında bilgi vereceğiz. Bets10 üyelik hesabı açtıktan sonra hesabınıza %100 para yatırma bonusu verilmektedir. Bu para yatırma bonusu ile yatırdığınız paranın aynı miktarınca hesabınıza bakiye eklenmektedir. 200 TL’ye kadar %100 para yatırma bonusu verilmektedir. Böylelikle ilk hesabınızda daha çok eğlence ve daha büyük ikramiye kazanma şansınız büyümektedir.
              Bets10 sitesine üye olmak için her hangi bir genel şart aranmamaktadır. Sitede aranan tek şart yaşınızı doldurmuş olmanızdır. Eğer 18 yaşını doldurduysanız siteden hemen bir üyelik açabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra her hangi bir şekilde kural dışına çıkmadığınız zaman sıkıntı yaşamazsınız. Genel ve katı bir şartları bulunmayan Bets10 kullanıcılarına son derece değer vermektedir. Bunun için sürekli olarak kendini güncellemektedir. Sizde hemen sitemizdeki bets10 logolarına tıklayarak kendinize bir üyelik hesabı açabilirsiniz.
                Bets10 üyelik ücreti her hangi bir şekilde almamaktadır. Fakat sitedeki oyunları gerçek parasına oynamak için siteye para yüklemeniz gerekmektedir. Fakat sitede oyun veya bahis yapmıyorsanız sizden her hangi bir şekilde üyelik ücreti alınmamaktadır. Bets10 sitesine üyelik hesabı açmak tamamen ücretsizdir. Sizde hemen bir üyelik açarak sitede gezebilir ve sanal para ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İsterseniz hemen gerçek para yatırarak kazanmaya başlayabilir veya sanal para ile sitede bolca vakit geçirme imkanınız bulunuyor.
                Bets10 üyelik hesabı açmak için siteye erişim yapmanız gerekiyor. Bets10 sitesine giriş yaptıktan sonra sitenin sağ bölümünde bulunan yeşil üyelik hesabı aç butonuna tıklamanız halinde karşınıza üyelik formu çıkmaktadır. Bu formu doldurmanız gerekmektedir. Fakat formu doldururken dikkat etmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Öncelikle bu üyelik formuna kesinlikle gerçek dışı ve ya sahte bilgiler girmeyiniz. Eğer sahte bilgiler girerseniz ilerde hesabınızdan para çekmek istediğinizde son derece büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun için her zaman gerçek ve doğru bilgileriniz ile üye olmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.
                Bets10 üyelik hesabınızı kapatmak veya sildirmek istiyorsunuz bunun için sitenin iletişim bölümünden site yetkilileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bets10 resmi mail adresine hesabınızı kapatmak istediğinizi detaylı bir şekilde anlatan bir mail gönderdikten sonra hesabınız kapatılmaktadır. Hesabınız tamamen kapatılacağı için içerideki bonuslarınız ve içeride kalan paranızda silinecektir. Bu yüzden hesabınızı kapatmadan önce iyi düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü hesabınız kapatıldığı zaman tekrar siteye üye olmak istiyorsanız siteye üyelik hesabı açmanız gerekmektedir.
Öncelikle bets10 hesabınızın iptalini veya üyeliğinizi sildirmek istiyorsanız ilk olarak irtibata geçebileceğiniz ilk yer canlı destektir. Canlı destek üzerinden hesabınızın silinmesini veya kapatılmasını talep edebilirsiniz. Eğer canlı destek kapalı ise mail üzerinden destek alma imkanınız bulunmaktadır. Hesabınızın kapatılma talebinden 24 saat içerisinde hesabınızın tamamen ve geri dönüşü olmayacak bir şekilde silinmektedir.